سفر در سراسر جهان به همه شما می توانید را مشاهده کنید

با سفر، شما را برای دیدن مکان های هیجان انگیز در حالی که آشنایی با فرهنگ های دیگر دریافت کنید. از سوی دیگر بسیاری از سفر می توانید سخت بازپرسی کردن از بیل بسیار بالا. آن را احتمالا می توان زیر شما قادر به یافتن راهنمایی های مفید است که شما می توانید به زمان تعطیلات خود را به عنوان سرگرم کننده و مقرون به صرفه خواهد بود.

در صورتی که آنها دور سرگردان مهم نگه داشتن عکس کودک خود را در شما است. حتی فکر از دست دادن فرزند یکی از وحشتناک ترین تجربیات شما می توانید است. این واقعیت، با این حال، از بی سابقه نیست که باقی می ماند.

در صورتی که آنها را از دست داده در جمعیت داشتن عکس کودک خود را دستی ساخت تفاوت زیادی می تواند در نهایت.

اگر مقصد شما نیاز به برخی از واکسن، گواهی شما است که می گوید شما و بعد فورا رفت واز درمان را ادامه می دهند.

هر زمان که اقدام به ورود یا خروج از کشور و حتی یک مشکل می تواند هنگام سفر بین شهرستانها در همان کشور این را به بازی می آید. اگر مجوز شما ممکن است بازداشت شوید.

برخی از انعطاف پذیری با برنامه سفر خود را هنگام انتخاب مقصد است. هر چند شما ممکن است موارد دلخواه را ایجاد کرده اند، آن است که همیشه جالب برای همه چیز مخلوط با بعضی از لکه های جدید است. علاوه بر این، انتخاب مقصد مختلف می تواند کلیدی برای صرفه جویی در پول کمی که تعطیلات بودجه تنگ است.

شما نگران ایمنی هتل شما اقامت در شود؟ را همراه doorstop. Doorstop خود را درب بسته باقی می ماند را تضمین می کند.

ثبت نام برای وب سایت های در حال مشاهده قیمت. این ویژگی توسط برخی از سایت های ارائه شده است و امکان ورودی مقصد مورد نظر خود آن را به تماشا. زمانی که افت قیمت هتل یا airfares به سطح خود را انتخاب وب سایت شما را با یک ایمیل تغییر هشدار خواهد شد. این موجب صرفه جویی شما تشدید قیمت چک کردن هر روز.

اگر شما در حال بدست گرفتن سفر طولانی و تو نور بسته بندی، بسته کت باران است که پوشش های نرم. نمی خواهید گرفتار شده در آب و هوا وحشتناک بدون راه برای محافظت از خودتان. شما آن را متوجه ممکن است اما کت سبک وزن اضافی شما را به خودتان محافظت در برابر باران نیز شما گرم در آب و هوای سرد نگه دارید.

پیدا کردن وب سایت های اجتماعی است که بحث در مورد اغلب سفر. با دیگران که سفر است بهترین راه برای آماده شدن برای سفر خود را درگیر شدن. شما تعداد زیادی از دوستان جدید را و یاد بسیاری است که شما را در سفر خود را به کمک می کند.

اگر شما در حال بدست گرفتن سفر جاده با کودکان، طول ورق کوکی و یا دو به ارمغان بیاورد. آنها این ورق را به عنوان یک سطح صاف به رنگ و یا کارت های بازی استفاده کنید. برای کودکان و نوجوانان جوان مغناطیسی اعداد و حروف سرگرم کننده و آموزشی را با توان.

این نکات به شما کمک کند با برنامه ریزی سفر سفر بعدی خود را اعمال می شود. این راهنمایی مفید برای گردش سریع در سراسر کشور و یا یک سفر طولانی در خارج از کشور شده است. سفر می تواند لذت بخش و پر از شگفتی است, بنابراین رفتن و شروع به لذت بردن از آنچه در جهان ارائه کرده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

98 − 89 =