مشاوره تخصصی است که طول می کشد مشکل از سفر

سفر می تواند استرس زا و هیجان انگیز باشد. دلایل زیادی برای شما را به سفر وجود دارد. اینکه شما از سفر های مختلف برای لذت و یا کسب و کار، این راهنمایی آنها حتی لذت بخش تر خواهد شد.


استفاده از اطلاعات زیر و بسیاری از سفر خود را.

کامپیوترهای عمومی در هتل خود استفاده نکنید و یا هر جای دیگر آنها را به اینترنت رایگان در حالی که شما در تعطیلات هستند. Keylogger این است که اطلاعات خود را تایپ وجود دارد.

هنگامی که به سفر خارج از کشور، توجه داشته باشید از تمام اطلاعات مهم را نگه دارید. شامل اطلاعات تماس سفارت. اگر شما مشکلات جدی روبرو می شوند به این ترتیب شما طرح اضطراری پشتیبان داشته باشد. آنها قادر خواهند بود با هر مشکل شما روبرو می شوند ممکن است کمک می کند.

برنامه ریزی پیش شماره یک حکومت پرواز است.

به یاد داشته باشید به خصوص اگر آن را در یک شهر بزرگ است که آسان به ضربه ترافیک در راه به فرودگاه است. بسته کیسه های خود را از جمله بار همراه مسافر خود را قبل از رفتن به رختخواب. به منظور کاهش اضطراب قبل از پرواز برای سفر خود را به خوبی آماده در پیشبرد. شما می خواهید به انجام همه اقدامات ممکن برای جلوگیری از ورود اواخر برای پرواز خود را.

چیدن صندلی های راهرو بهترین راه خود را به گزینه ها است. گذشته از مشاهده، صندلی های پنجره مزایای بسیاری ندارد. صندلی های راهرو می دهد دسترسی بهتر به بار ذخیره سازی, حمام, کارکنان خطوط هوایی و همچنین جلوگیری از شما را از دو طرف فشرده بودن.

شما دقیق در مورد هر گونه آلرژی غذایی شما ممکن است هر زمان که شما دیدار سرزمین های خارجی هستند مطمئن شوید. اگر شما از آلرژی غذایی شدید رنج می برند, شما می توانید کسانی که صحبت می کنند حاصل مواد غذایی مربوط به شرایط در زبان مقصد سفر خود را. با انجام این کار شما هر گرداننده کارکنان و یا مواد غذایی صبر کنید که شما باید این اجتناب از غذاهای خاص یا، حتی در بدترین حالت شما باید قادر به متخصصان پزشکی چه اشتباه است می توانید بگویید.

برنامه ریزی مناسب کلید است، پس ملزومات بسته اما بیش از حد بسته نیست. نکته کمتر باید با شما کمتر شانس شما را از اشیاء با ارزش از دست دادن و یا خطر داشتن آنها به سرقت رفته است. را به عنوان چند کفش با شما که ممکن است; آنها سنگین و مقدار زیادی از اتاق در توشه خود را.

هنگامی که شما در سفر دور و می خواهید به حمل همراه یادگاران بیش از حد بسیاری از شما ممکن است هنوز خانه. فقط نگاهی به چیزهایی شما واقعا نیاز. فهرست آنهایی که بیشتر در طول روز استفاده می کنید و نمی توان بدون. تنها بسته آنهایی که مطمئن هستید که شما استفاده خواهد شد.

شامل اطلاعات شناسایی در توشه خود را علاوه بر آنهایی که در برچسب چمدان خود مطمئن شوید. برچسب حلق آویز از توشه خود را به راحتی حمل و نقل ممکن است به سقوط. در صورتی که چیزی اتفاق می افتد به چمدان خود را (و برچسب)، برخی از اطلاعات داخل آن قرار دهید طوری که شما به راحتی می توانید شناسایی کیسه یا که مربی چمدان اگر برای شما می توانید بی درنگ.

باید بیشتر مردم برای سفر در برخی از نقطه. کم دردسرتر خواهد بود اگر شما در مورد سفر یادگیری. مشاوره در این مقاله به آن منافع را به شما بدهد و شما را تبدیل به مسافر چاشنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 77 = 84